Son Eklenenler

Company of Heroes 2: The British Forces Geliyor !

Company Of Heroes 2 sahiplerine Steam’de %20 indirim fırsatı !

İkinci Dünya savaşını konu alan ve PC platformunun en başarılı strateji oyunlarından biri olan Company Of Heros 2 için yeni bir oyun duyuruldu. Önceki oyundan farklı olarak ingiliz birliklerini göreceğimiz bu oyun ile birlikte yeni birimler ve özellikler de beraberinde gelecek. Önceki oyunlardan bağımsız olarak çalışacak olan bu yeni Company Of Heroes oyunun da bir birinden farklı haritalar ve commanderlar da bizleri bekliyor. Buyurun oyunun tanıtım videosunu birlikte izleyelim.

NOT:Company of Heroes 2: The British Forces’u oynamak için önceki oyunları satın almanıza gerek yoktur. Ayrı bir oyundur.

-aAdz0X_SC2x.878x0.Z-Z96KYq

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla