Son Eklenenler

CoD: Infinite Warfare’den oynanış videosu geldi!

Hepimizin bildiği gibi CoD: Infinite Warfare duyurulduğu ilk günden bu  yana büyük tepkiler almış ve hatta Youtube‘da yayımlanan videoları dislike alma rekoru kırarak adeta büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştı.

Günler geçtikçe oyuncuların tepkileri biraz azalsa da yine de bir çok oyuncunun ön yargısı devam etmekte. İşte bu ön yargılar ve yeni COD oyununa protestolar sürerken yapımcı firma oyunun oynanışını içeren yeni bir video yayımladı.

Yeni yayımlanan bu video ile birlikte oyunun oynanışı hakkın da büyük fikir sahibi olurken aynı zamanda mekanları da görme fırsatı yakalıyoruz. 4 Kasım tarihin de PC,PlayStation 4,Xbox One  için çıkışını gerçekleştirecek olan Call Of Duty:Infinite Warfare‘ın 14 dakikalık videoyu buyurun birlikte izleyelim.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla