Son Eklenenler

Bioshock Collection resmi olarak duyuruldu!

2K Games’in sitesinde kısa bir süre yer alan Bioshock Collection, daha sonra kaldırılmıştı. Bunu fark eden oyuncular ise Bioshock Collection için şimdiden bir bekleyişe kapılmışlardı.

Kaldırıldıktan yaklaşık 2 saat sonra 2K Games yayımladığı video ile Bioshock Collection’un resmi olarak duyurusunu gerçekleştirdi.

Bioshock Collection’un içerisinde Bioshock’un 3 oyunu da bulunacak ve 3 oyunda yenilenmiş grafikleriyle oyuncuların karşısına çıkacak.

Fiyatı şuanda 173 TL olan paket, 13 Eylül tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Yapımın duyurusunun gerçekleştirildiği videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-UaeVy-tutU]

Bioshock Collection içeriğinde şunlar bulunuyor;

·          BioShock

o   BioShock ve BioShock Infinite’in kreatif direktörü Ken Levine ve BioShock’un animasyon şefi ve BioShock Infinite’in animasyon direktörü Shawn Robertson’ın yer aldığı video serisi  “Director’s Commentary: Imagining BioShock”

o   Museum of Orphaned Concepts: Orijinal oyunda yer bulamayan konsept çizimlere perde arkası bir bakış sunan Rapture’dan esinlenilmiş sanal müzede bir gezintiye çıkın.

o   Challenge Rooms: BioShock’un hikayesi dışında bulmacalarla, splicer ve Big Daddy’ler ile uğraşın. Ve tabi başarımlarla.

·         BioShock 2 (**Çokluoyuncu dahil olmayacaktır)

o   Minerva’s Den: Rapture’un daha önce görmediğiniz bir yanını sunan, kendi başına bir BioShock hikayesi. Minerva’s Den’e özel deneysel Ion Laser ve kaotik Gravity Well Plasmid gibi gelişmiş savaş yeteneklerinizle Lancer Big Daddy ile yüzleşin.

o   Protector Trials: BioShock 2’deki olayların hemen öncesinde derin uykudan uyanmış bir Alpha Series Big Daddy’nin kontrolünü ele alın.

·         BioShock Infinite

o   Burial at Sea – Episode 1 & 2 Eklenti Paketleri: Bu iki bölümlü DLC paketi BioShock üçlemesini başladığı yere götürerek tamamlıyor. Orijinal BioShock’taki olayların hemen öncesinde Rapture’a dönün.

o   Clash in the Clouds Eklenti Paketi: Liderlik tablosunda yer almak ve The Columbian Archaeological Society müzesinde gezilecek bölgeleri açmak için dört ek haritada 60 mücadele dalgasına karşı mücadele edin.
o   Columbia’s Finest Paketi: İçinde Industrial Revolution Pack veUpgrade Pack içeriğine ek olarak 500 Silver Eagle, beş Lock Pick, altı benzersiz eşya ve iki silah geliştirmesi bulunur: Comstock’s China Broom Shotgun ve Comstock’s Eagle Eye Sniper Rifle.

 

 

Hakkında Barış Bulut

Cevapla