Son Eklenenler

Battlefield 1’in Türkçe seslendirmeleri ve argo kelimeler!

Uzun zamandır merakla beklenen Battlefield serisinin yeni çıkacak olan oyunu Battlefield 1‘den yeni ve şaşırtıcı bilgiler gelmeye devam ediyor. Oyunda Türkçe seslendirme olacağının kesinleşmesinin ardından bugün ortaya çıkan yeni bir video da ise Türkçe seslendirmelerin için de argo kelimelere de yer verildiği. Argo kelimelerin ve küfürlerin oyuna doğallık katması açısından koyulmasını anlayabiliriz fakat burada yapılan seslendirme hem robotsal bir biçimde doğallıktan çok uzak hem de gereksiz küfür içeriyor. Battlefield 1‘in bu Türkçe seslendirme de yaptığı rezalet seslendirme çalışmasını bir an önce düzeltmesini umuyor , yeni ve gerçekçi seslendirmeler ile karşımıza öyle çıkmasını bekliyoruz. İşte bahsettiğimiz o seslendirmeler:

Battlefield 1’in 21 Ekim 2016 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıkacağını hatırlatalım. Oyunun diğer Türkçe seslendirmesini ise en alttaki videodan izleyebilirsiniz.

Argo kelimelerin bulunduğu seslendirme videoları:

Battlefield 1 / Osmanlı Askeri Türkçe Seslendirme [Oyun İçi]:

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla