Son Eklenenler

Batman Arkham Knight’ın Batgirl DLC’sinden Çıkış Tarihi Geldi

Çıkışından bu yana PC platformun da yaşattığı donma sorunları ile kullanıcılarını adeta çıldırtan Batman Arkham Knight’dan yeni bir haber geldi. Oyuna gelecek olan ilk ücretsiz DLC olan “Batgirl“‘in çıkış tarihi açıklandı. Playstation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek olan bu DLC ile birlikte Batgirl’ün yeni hackleme yeteneği ön plana çıkacak ve farklı mekanlar da oynama fırsatı bulacağız. Batgirl: A Matter of Family’nin season pass sahipleri için 14 Temmuz’da diğer herkes için ise 21 Temmuz’da çıkacağı açıklandı.

Ayrıca yaşattığı büyük sorunlar sebebi ile PC platformun da satışı durdurulan Batman Arkham Knight’ın PC durumu hala netlik kazanmış değil. 

79593_550x250

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla