Son Eklenenler

Arma 2 DayZ Modu İncelemesi

Yazar: Çağdaş Emir / ModdingTR.com

dayz-2

Co-operative gibi seçeneği olan bu oyunu bugün seçmemin nedeni son zamanlarda sanal ortamda çok tutulmuş olmasıdır.DayZ Modunu kurduğunuzda karşınıza bambaşka bir oyun geliyor sanki.Hele arkadaşlarınızla oynuyorsanız tadına doyum olmuyor.
Kıyametten sonra herkes zombiye dönmüş ama şu şansa bakın birkaç kişi kurtulmuş ve onlardan biriside sizsiniz.Düşünün ilk önce ne yaparsınız?

dayz_screenshot_e3_2013_03-100041646-orig

Sığınak!Tabii ki önce barınmaya bir yer gerekli fakat gittiğiniz yerde ihanet edebilen insanların olduğunuda unutmayın,yoksa maceranız kısa sürebilir.
Eğer zombi peşinize takıldıysa ve silahınızda yoksa maraton başlamış demektir.Zombiler neredeyse sizin hızınızda koşuyor.Sürünürken çimlerin eğilmesi oyunun gerçekçiliğini güzel etkilemiş.Eğer biraz aksiyon istiyorsanız bu oyunu hemen satın alın ve keyfinize bakın!

aggro-zombies-dayz-mod-600x337

İyi Maceralar!

 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla