Son Eklenenler

Arkham Knight’a PC İçin İlk Yama Geldi !

PC platformunda ki sorunlu çıkışı ile hayranlarını bir hayli kızdıran Batman Arkham Knight,  PC platformu için ilk yamasını aldı. Konsollarda gayet iyi çalışan fakat PC platformun da tam bir skandal olan Arkham Knight’a gelen bu yama ile birlikte yine de donma sorununun çözülmediğini söyleyebiliriz. Donma sorununu gideren bir yamadan daha çok ufak sorunları gideren bu yamanın detayları şu şekilde:

124

-Oyundan çıkarken, oyunun çökmesine sebep oan bir hata giderildi.
-Yağmur efektleri ve çevresel karartma’nın (Ambient Occlusion) kapanmasına neden olan bir hata giderildi.
-Steam kullanıcılarının oyunu açmaya çalıştıklarında baştan indirme yapmasına neden olan bir hata giderildi.
-BmSystemSetting.ini içerisindeki Motion Blur’u kapatmaya yarayan kod değiştirildiğinde oyunun çökmesine neden olan bir hata giderildi. Ayrıca bu ayar ilerleyen güncellemelerde oyuna eklenecek.

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla