Son Eklenenler

Abidin ‘Uçurum’la Gönülleri Fethetti ! (Reklam)

REKLAM

Türk Pop Müziğin sevilen ismi Abidin Özşahin yeni single çalışması Uçurum’la hem hayranlarını hem de tüm müzik severleri büyülemeyi başardı. Pop müziğin sevilen seslerinden Abidin Özşahin’in tek şarkıdan oluşan “Uçurum” adlı single çalışması “Seyhan Müzik” etiketiyle, dijital müzik platformlarında yerini almıştı. “Uçurum”un sözü,müziği ve aranjesi Abidin Özşahin’e ait. Şarkıya ait dinleme linklerini ve aynı zamanda video klibi aşağıda bulabilirsiniz.

Abidin Özşahin UÇURUM’u TTNET üzerinden DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Abidin Özşahin UÇURUM’u TURKCELL MÜZİK üzerinden DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Abidin Özşahin UÇURUM’u AVEA MÜZİK üzerinden DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Buradan ModdingTR.com ve kurucusu Deniz Yukarıçukur olarak güzel abimiz Abidin Özşahin’e müzik hayatında sonsuz başarılar diliyorum / diliyoruz. 

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye'de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon'dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye'de değil Dünya'nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla