Son Eklenenler

3 GTA ŞEHRİ BİR OYUNDA ! GTA SAN ANDREAS Underground Mod GTA San Andreas'ın En İyi Modu!

NOT : Kapak fotoğrafları ve başlıklar %100 DNZY markası koruması altındadır.  Bu başlığın ve kapak fotoğrafının başka yerlerde kullanılması kesinlikle yasaktır. Kapak fotoğrafını başka yerde ticari amaçlı kullananlar hakkın da yasal işlem – telif işlem başlatılacaktır.

Merhabalar oyun severler! Yeni bir GTA San Andreas modu ile karşınızdayım. Bu sefer GTA San Andreas’ın en iyi modu ile birlikte sizlerleyim. Vice City, GTA 3 – Libery City ve San Andreas’ı bir birine bağlayan bu mükemmel mod da şehirler arası yolculuk yapabileceğiz. Modun indirme ve kurulum linki videonun aşağısın da ve ayrıca moda ait muhteşem anlar video’da !

Youtube kanalımıza ABONE OLMAYI  ve VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN.

aboneollll      ytbabnomne

 

Modun kaynağı  ve yapımcıları : http://gtaforums.com/topic/776561-wipbetasa-gta-underground-mod-discussion/

krulum

  • Rarlı dosyanın içerisinden çıkan dosyaları oyununuzun kurulu olduğu yere atın. Kurulum bu kadar basit.

DOWNload

(İNDİRMEDEN ÖNCE YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLMAYI VE VİDEOYU BEĞENMEYİ UNUTMAYIN)

DOWNLOAD – İNDİR

Hakkında ModdingTR

Yayın hayatına resmi olarak 14 mart 2013 tarihinde başlayan ModdingTR.com yayınlandığı günden bu yana yaptığı projeler ve paylaşmış olduğu oyun yamaları ve haberleri ile Türkiye’de adından sıkça söz ettirdi.2 yıl içerisinde 3 milyon’dan fazla insana hizmet veren ModdingTR.com böylelikle sadece Türkiye’de değil Dünya’nın her yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış oldu. Hergün yeni projeleri ve oluşumları ile büyümeye devam eden ModdingTR.com önümüzde ki zamanlarda da bu büyümesini katlanarak devam ettirecek.

Cevapla